fbpx

CZEGO SZUKASZ?

KADRA

Fizjoterapeutka,  pielęgniarka, instruktor, Coach i Trener Biznesu. Jej  przygoda z rehabilitacją rozpoczęła się ponad 15 lat temu i stała się pasją życia. Doświadczenie, które nabyła, zawdzięcza pracy z pacjentami dorosłymi i dziećmi w profesjonalnych i cenionych placówkach.

Człowieka traktuje jako Centrum, propaguje podejście holistyczne. Klinika Zdrowia rehabilitacja, a obecnie OliO są jej pomysłem na szerzenie zdrowia i dobrego samopoczucia utraconego w wyniku różnych zdarzeń.
Na co dzień praktykuje: rehabilitację, masaż, terapię manualną, techniki leczenia z osteopatii dla dorosłych i dzieci , oraz nowe metody: terapię narządów wewnętrznych, terapię czaszkową czy manipulację powięzi.
Współpracuje w projektach Szkoły Rodzenia, prowadząc edukację dla kobiet ciężarnych oraz zajęcia ćwiczeń dla przyszłych mam przygotowujące do porodu, oraz dla mam wracających do formy po porodzie. Wraz z Ewą Janiuk w Zdrowej Rodzinie prowadzi szkolenia i warsztaty dla personelu medycznego z zakresu terapii blizny po cięciu cesarskim. Jako wykładowca i instruktor, szkoliła fizjoterapeutów i pielęgniarki w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu, prowadząc zajęcia z masażu, terapii manualnej oraz Rehabilitacji miedzy innymi w ginekologii i położnictwie.
Prowadzi warsztaty dotyczące Treningu Dna Miednicy dla kobiet w okresie po porodowym, ale i menopauzy by zapobiegać, leczyć, ale i wzbogacić życie w Kobiecych tematach tabu.
Jest również aktywna jako coach ciąży i porodu, młodej mamy czy rodziców. Organizuje spotkania wspomagające rozwój osobisty, nie tylko dla kobiet. Promuje informacje w postaci warsztatów  na temat pamięci prenatalnej i pamięci ciała emocji . Promuje tematy aktywności ruchowej kobiet w ciąży i zdrowego trybu życia , kobiecej mądrości i potencjału.

Praca z ciałem i emocjami jest jej pasją, która jest powrotem do równowagi , pasji, do świadomości Ciała Tu i Teraz

W Kuźni Trenerów prowadzi szkolenie Medical Personal Trainer – Trening kobiet w ciąży.