fbpx

CZEGO SZUKASZ?

KADRA

Marta Majorczyk
Doktorantka na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Mgr fizjoterapii, Collegim Medicum UJ.
Główne obszary jej zainteresowań naukowo-badawczych, obejmują problematykę: leczenia biologicznego i fizjoterapii w chorobach reumatycznych, po udarach niedokrwiennych mózgu, w SM, Parkinsonie oraz po urazach ortopedycznych (szczególnie stawu kolanowego). Stale poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach, ale też dzieli się nią, biorąc udział w licznych konferencjach w kraju i za granicą.
Dyplomowany Terapeuta Metodą PNF, po ukończeniu kursu metody PNF – poziom 3A/3B, a następnie poszerzeniu o specjalizację w neurologii (4A/4B) zakończoną międzynarodowym egzaminem. Ukończyła studia z rehabilitacji neurologicznej u dzieci i niemowląt 0-12 mcy oraz kurs masażu klasycznego. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami głównie reumatologicznymi, neurologicznymi i ortopedycznymi, które pozwala jej wykorzystywać zarówno tradycyjne podejście, jak i najnowsze metody specjalne w walce z różnymi rodzajami niepełnosprawności pacjentów.
Z zamiłowania narciarka, podróżniczka i amatorka sportów wodnych.

W Kuźni Trenerów prowadzi szkolenie Holistyczny Trening Medyczny z modułu Medical Training.