fbpx

CZEGO SZUKASZ?

KADRA

Jestem trenerem personalnym, instruktorem, coachem, biologiem.
KOBIETĄ.

Z powodzeniem zmieniam życie ludzi od 20 lat. Przeprowadziłam blisko 40 tysięcy godzin zajęć fitness i treningów. Zdobyłam dziesiątki certyfikatów potwierdzających moje kwalifikacje.
Moją największą pasją jest człowiek- przemiana ciała i umysłu!
Trenuję od lat z osobami zdrowymi, sprawnymi, przygotowującymi się do sportowych wyzwań lub pragnących osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Trenuję również z osobami po chorobie nowotworowej, z chorymi na astmę, cukrzycę, nadciśnienie, chorobami tarczycy. Prowadzę treningi dla kobiet w ciąży. Jako trener zmieniam ludzi i ich życie. Wspieram, inspiruję, motywuję, dodaję sił. Moje kompetencje potwierdzają lata doświadczeń i zgromadzona wiedza.

W 2016 roku otrzymałam prestiżowy tytuł Menedżer Roku Branży Fitness.

Gościłam na antenie telewizji TVN w programach dotyczących metamorfoz ciała i umysłu jako trener prowadzący swoich podopiecznych do wymarzonej sylwetki lub przygotowujący ich do sportowego wyzwania- wyprawy w Himalaje.

W marcu 2017 zostałam uznana, najbardziej rozpoznawalną kobiecą markę fitness – „ Marka jest kobietą”.

Zainicjowałam akcje edukacyjne i społeczne w swoim mieście: Odchudzamy Chrzanów, Spacer po zdrowie, „Cycki są fajne”- profilaktyka raka piersi, Moja Przemiana – Metamorfozy.

Jako coach zmieniam ludzi, wspieram, daję siłę, energię, emocje i uśmiech.
Aktywnie słucham, zadaję pytania, dzielę się swoimi obserwacjami i wiedzą. Poza tym wzmacniam mocne strony, inspirując do działania, podejmowania decyzji i odkrywania swojego potencjału.

Wiosną 2018 stworzyłam linię produktów Be! Be Strong! Be Sexy! Be flexy! Podkoszulki i torby, a wkrótce i inne przedmioty powstały z myślą o kobietach i dla kobiet, które odkrywają siebie i swoje pasje. Są odważne i pewne siebie. Znają swoje atuty. Nie walczą już ze sobą. Nie walczą o to, żeby za wszelką cenę podobać się innym.
Cenię niezależność i kobiecość!

Jestem pasjonatką wszystkiego co włoskie. Miejsca, ludzie, architektura, smaki, zapachy, wino,
muzyka- wszystko to sprawia, że jestem szczęśliwa.