fbpx

CZEGO SZUKASZ?

Dietetics training

dietetICSModuł Dietetics Training to nowość w Kuźni Trenerów. Tworzą go dwa szkolenia.
Dietetics Personal Trainer – POZIOM I – BASIC
Szkolenie to przeznaczone jest dla trenerów personalnych i osób ćwiczących, którzy chcą zdobyć wiedzę lub usystematyzować dotychczas zebrane informacje na temat żywienia.
Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne dla osób o rożnym poziomie aktywności. Dowiedzą się jaki powinien być udział w diecie poszczególnych mikro  i makroskładników żywienia. Będą potrafili dobrać odpowiedni plan żywieniowy oraz suplementację do celu podopiecznego . W programie mieszczą się też warsztaty z analizy etykiet na produktach spożywczych.

Dietetics Personal Trainer – POZIOM II – ADVANCE SPORT & MEDICAL
Szkolenie to w pierwszym dniu skupia się na dietetyce sportowej. Ta część kursu obejmuje  charakterystykę diety sportowca, w zależności od uprawianej dyscypliny. Analizuje wnikliwie działanie suplementów, ich zalety i wady na podstawie badań naukowych. Skupia się też na charakterystyce najbardziej popularnych  diet i programów suplementacyjnych u osób aktywnych i sportowców.

Drugi dzień szkolenia poświęcony jest dietetyce klinicznej. Omawiany jest wpływ  popularnych diet na zdrowie i znaczenie żywienia w chorobach cywilizacyjnych, w tym problemu kontroli masy ciała w chorobach związanych z obniżeniem PPM.

Autorem szkoleń jest dr Krystyna Pogoń – dietetyk i technolog żywności, wykładowca Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, kierownik Centrum Dietetycznego Dietific, badacz, szkoleniowiec, ekspert naukowy czasopism (Food Forum, Magazyn Offset), portali internetowych (abczdrowie, Czytaj Skład, WP Fitness) oraz oddziału krakowskiego telewizji TVN.

KLIKNIJ I POZNAJ KALENDARZ SZKOLEŃ

094108640914