fbpx

CZEGO SZUKASZ?

Functional training

Moduł Functional Personal Trainer ukierunkowany jest na pogłębienie wiedzy i na rozwijanie umiejętności w zakresie treningu funcfunkcjonalnego. Składa się z trzech odrębnych weekendowych szkoleń.

Functional Personal Trainer – Wzorce ruchowe
Szkolenie skierowane do trenerów personalnych, którym zależy na poprawie mobilności u swoich podopiecznych. Uczestnicy poznają zagadnienia z zakresu anatomii funkcjonalnej, prawidłowych wzorców ruchowych. Nauczą się też przeprowadzać testy motoryczne, analizować ich wyniki i wdrażać odpowiednie postępowanie korekcyjne programując treningi.
Prowadzący: Zuzanna Sobczak

Functional Personal Trainer – Kettlebells
Szkolenie skierowane jest do Trenerów Personalnych oraz wszystkich tych, którzy chcą zgłębić teorię i praktykę treningu funkcjonalnego z użyciem Kettlebells.
Szkolenie w całości jest poświęcone ćwiczeniom z wykorzystaniem Kettlebells. Nauczamy zgodnie z filozofią Strong First, gdzie szczególną uwagę kładzie się na perfekcyjną technikę wykonania ćwiczeń, co wpływa na ich bezpieczeństwo oraz podnosi intensywność treningu.
Prowadzący: Sebastian Gęsior

Functional Personal Trainer – Szkolenie sprzętowe
Szkolenie skierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą wzbogacić swój warsztat treningowy o ćwiczenia funkcjonalne z workami bułgarskimi, taśmami gumowymi, niestabilnym podłożem i systemami podwieszanymi.
Jego celem szkolenia jest wzbogacenie warsztatu trenerskiego o ćwiczenia funkcjonalne z różnorodnym sprzętem oraz nauka dobierania ich i tworzenia treningów ukierunkowanych na kształtowanie konkretnych cech motorycznych. Podczas szkolenia ogromna waga jest przykładana do prawidłowej, zgodnej z wzorcami ruchowymi oraz funkcjonalnymi techniki. Niezliczona ilość ćwiczeń z wykorzystaniem worka bułgarskiego, systemów podwieszanych, ekspanderów, niestabilnego podłoża oraz ich kombinacji zaskoczy nie jednego z trenerów z długim stażem pracy.
Prowadzący: Wojciech Stępień

KLIKNIJ I ZOBACZ KALENDARZ SZKOLEŃ

061800960640