fbpx

CZEGO SZUKASZ?

Medical training

Medical Training to moduł, który w treningu skupia się na podejściu zdrowotnym, holistycznym do człowieka. W jego skład wchodzą trzy szkolenia: Układ Ruchu – składający się z trzech weekendowych zjazdów oraz jednoweekendowe – Holistyczny trening medyczny i Trening kobiet w ciąży.

MEDICAL PT – Układ Ruchu
Szkolenie dla trenerów personalnych i fizjoterapeutów. Łączy ono w swej merytorycemedical dwa światy – treningu i rehabilitacji. Skierowane jest do osób, które chcą poprzez trening kształtować zdrowie motoryczne podopiecznego.
Uczestnicy szkolenia zdowyają umiejętność pracy z klientem po kontuzjach, zakończonej rehabilitacji, czy z wadami i zaburzeniami układu ruchu.
Zjazd I  – Zdrowy kręgosłup i wady postawy
Zjazd II – Zdrowy bark i kolano
Zjazd III – Kinesiology taping
Prowadzący: Rafał Hałaj, Marcin Doroba

MEDICAL PT – Holistyczny trening medyczny
Szkolenie dla tych, którzy opiekują się swymi podopiecznymi holistycznie. Skupia się ono na wpływie chorób poszczególnych układów w organizmie na programowanie treningowe. Uczestnicy szkolenia uczą się jakie badania zalecać podopiecznym w określonych przypadkach, dowiadują się  jak skutecznie analizować wyniki badań, a przede wszystkim zdobywają umiejętność doboru odpowiedniej formy treningowej w konkretnej jednostce chorobowej.
Prowadzący: Marta Majorczyk

MEDICAL PT – Trening kobiet w ciąży
Szkolenie dla trenerów personalnych, którzy chcą otoczyć profesjonalną opieką trenerską kobiety w czasie trwania ciąży oraz po jej zakończeniu. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak radzić sobie z problemem nietrzymania moczu u kobiet oraz jak ćwiczyć po cesarskim cięciu.
Prowadzący: Gabriela Eliasz – Łukasiewicz

KLIKNIJ I ZOBACZ KALENDARZ SZKOLEŃ

0803089509150919